Beseda s Reverendem 

Billem McDonaldem 

28. duben od 17:00

Cesta životem s důvěrou ve zdroj v sobě. Spolupráce s Bohem v reálných příbězích ze života. Sebeléčení ducha, mysli a těla skrze sebepřijetí.

Srdečně vás zveme na posezení a debatu s americkým mystikem, duchovním učitelem Kriya Yogy, spisovatelem, oceňovaným básníkem a válečným veteránem z Vietnamu, který 3x prožil klinickou smrt s Reverendem Billem McDonaldem.
Obsah besedy může být na místě flexibilně přizpůsoben většinovému zaměření a dotazům publika.

Beseda bude tlumočena.

nyní je 50 volných míst 

Vstupné:  Dobrovolné. 

Bill cestuje po USA i po světě, žije a pracuje na bázi dobrovolných darů. Kdo chce přispět na jeho misi, může tak dle svého uvážení učinit. Pro orientaci v konkrétním počtu příchozích kvůli provozu čajovny vás však prosíme,abyste se přihlásili skrze zaslání libovolné částky od 1 Kč a výše na č.ú: 1515884153/0800. Příspěvky pro Billa tam můžete poslat i po skončení besedy, nebo je vhodit v hotovosti do boxu na příspěvky. Rezervace bude na vaše jméno. Do zprávy k platbě napište RBM a počet míst. Tak budeme mít představu o zaplněnosti prostorů. Děkujeme..

čajovna bude otevřena od 16:00

                                  web                                                                                                dokument 

VÍCE O BILLOVI

Rev. Bill McDonald je americký mystik a léčitel, který je na duchovní cestě již více než sedm desetiletí. Celý život hledal světce, mudrce, guruy, paranormální jevy, sebeobjevování a seberealizaci. Je na tříleté cestě kolem světa, která začala v lednu 2023 v Kalifornii a zavedla ho už do Indie, Salt Lake City, New Yorku, Jižní Karolíny a mnoha měst v USA. V následujících měsících bude pokračovat ve svých workshopech ve Wisconsinu, Novém Mexiku, Arizoně, Německu, České republice, Anglii, Walesu, Skotsku, Irsku, Kanadě a na Dálném východě (Japonsko, Austrálie, Singapur, Hong Kong). Jeho posláním je sdílet svou LÁSKU tím, že učí a podporuje sílu sebelásky a sebeléčení.

Napsal mnoho knih o svých zkušenostech s duchovní transformací a třech zážitcích blízkých smrti, včetně nadpřirozených událostí během jeho nasazení ve vietnamské válce. Jeho autobiografie "Bojovník – duchovní odysea" nás zavádí na hledání lásky, porozumění, odpuštění a osvícení, které Bill začal v raném dětství. Jeho navazující kniha "Alchemy of a Warrior's Heart" pokračuje v této mystické cestě – včetně jeho prvních čtyř cest do Indie, kde měl ještě hlubší zkušenosti se svatými muži, zázraky a osobním vztahem k božství.

Pracoval na desítce filmů a dokumentů a byl hlavním řečníkem na konferenci International Association of Near-Death Studies (IANDS) v roce 2019. Za posledních 20 let se objevil ve více než 2000 televizních a rozhlasových pořadů ve Spojených státech. Byl vyzpovídán ve stovkách podcastů.

Učí sebeléčení každého, kdo bude naslouchat s otevřeným srdcem a myslí. Workshopy jsou součástí Billova poslání. Proto jsou zdarma a otevřené všem zájemcům. Bill dokončí své tříleté turné, když v březnu 2026 oslaví 80 let. Poté bude pokračovat ve výcviku ostatních, aby dělali to, co dělal celý život on, aby nakonec zaujali jeho místo.Vše je o sdělení a ne o nositeli!

Bill je oceňovaný básník, autor, inspirativní a motivační řečník, filmový poradce, umělec, veterán vietnamské války (Distinguished Flying Cross, Bronze Star, Purple Heart, 14 Air Medals atd.), a co je nejdůležitější , mystik, učitel energie a léčení.