Prof. Anna Hogenová 

a  Jan Cherubínn 


Rezonance západní a východní filozofie II.

sobota 7. září  od 18:00

                  

Srdečně Vás zveme na volné pokračování společné besedy s Annou Hogenovou a Janem Cherubínem, ve které můžete zažít rezonanci západní filosofie a východních nauk. Tentokrát se zaměříme na moudrost a soucit. 

Prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc.  

je česká filosofka a fenomenoložka. Absolvovala FTVS UK a FF UK. Přednášela na Pedagogické fakultě UK, kde byla zároveň vedoucí Oddělení filosofie a etiky, a na Husitské teologické fakultě UK, kde byla zároveň vedoucí Katedry filozofie. Na svých současných přednáškách pro širokou veřejnost, které jsou v poslední době čím dál více vyhledávané a oblíbené, čerpá např. z Platóna nebo Heideggera, zabývá se tématem "pravda jako neskrytost" a podává mistrný ucelený vhled, jak použít západní filosofii k vlastnímu usebrání až do své "tišiny duše", jakožto východisku, které jedince ochrání před převálcováním dnešní uspěchanou technologickou automatizovanou společnosti, jelikož ho přivádí k vlastnímu prameni života ... 

Jan Emanuel Cherubínn

( majitel čajovny a pořadatel ) se více jak 20 let zabývá východními naukami, převážně nedvojnou fiozofií - Advaita Védanta, ale též i Tibetským budhismem. 


vstupné 440,-

nyní je volných 55 míst

nutná rezervační platba možná přes účet č.ú.: 1515884153/0800 tím se Vám automaticky zabukuje místo , další potvrzení netřeba, stačí přijít :)

REGISTRACE BUDE AUTOMATICKY NAPSÁNA NA JMÉNO VAŠEHO ÚČTU (zpětnou vazbu o potvrzení neděláme, musí vám stačit Vaše důvěra v nás:)

DO ZPRÁVY PLATBY NAPIŠTE  A.H.

(počet míst poznáme dle přesné částky)vstupné je nevratné

čajovnu otevíráme v 16:30 , vegejídlo a čaje budou v nabídce