Petr Litvik  

Meditativně léčivý koncert

hang drum, alikvótní a hrdelní zpěv 

pátek 23.února od 18:00

vstupné 360,-

nyní je volných 40míst

nutná rezervační platba možná přes účet č.ú.: 1515884153/0800 tím se Vám automaticky zabukuje místo , další potvrzení netřeba, stačí přijít :) 

REGISTRACE BUDE AUTOMATICKY NAPSÁNA NA JMÉNO VAŠEHO ÚČTU (zpětnou vazbu o potvrzení neděláme, musí vám stačit Vaše důvěra v nás:)

DO ZPRÁVY PLATBY NAPIŠTE   P.L.

(počet míst poznáme dle přesné částky)vstupné je nevratné

čajovnu otevíráme v 16:30 , vegejídlo a čaje budou v nabídce...


Petr Litvik 

Hudba je přirozenou součástí našeho života. Je s námi každý den. Je schopna vyvolat silné emoce i probudit vzpomínky na prožité události v našem životě.Muzikoterapie patří mezi expresní neverbální umělecké terapie. \působí plné propojení s vlastním tělem, zlepšení paměti, pozornosti a koncentrace, lepší koordinace pohybů, je účinným lékem proti každodenním stresům a díky tomu funguje jako prevence proti syndromu vyhoření. Je možné ji využít jako součást rehabilitace pro pacienty po psychickém nebo fyzickém traumatu.Při muzikoterapii používám spousty hudebním nástrojů, jelikož celý koncert je na bázi improvizace, vybírám nástroje na které hraji podle dané atmosféry.nástroje - handpany, tibetské mísy, monochordy, thajský cimbál, loutna, zvonkohry, vodní sloup - vše doprovázené hrdelním a alikvotním zpěvem a zpěvem z jiným světů.ukázky 

PROSTOR - HANG DRUM 

DOTEK - HRDELNÍ/ALIKVÓTNÍ  ZPĚV