Mnislav Zelený - ATAPANA 

Sex a smrt u indiánů  Amazonie

5. květen  od 18:00

Mnislav Zelený (* 3. srpna 1943 Praha) je český etnolog, spisovatel a publicista. Hlavním předmětem jeho zájmu jsou indiánské kmeny Latinské Ameriky, především Amazonie. Kromě kulturní antropologie ho zajímá též archeologie, historie a současné poměry v zemích Jižní Ameriky, kam podnikl řadu poznávacích i badatelských cest, při nichž pořídil i mnoho fotografií. Při svém pobytu mezi indiány v roce 1989 byl adoptován do kmene Jawalapiti a získal indiánské jméno Atapana (česky List zelené palmy), které používá jako součást jména i ve své publikační činnosti. V letech 1996–2001 byl velvyslancem České republiky v Kolumbii a Ekvádoru.


Po mnoha letech k nám opět zavítá přímý  ATAPANA


nenechte si ujít jeho energickou přednášku o přirozeném životě u Amazonských domorodců , zejména v jejich přístupu k sexu a smrti . 


vstupné 360,-

nyní je VOLNÝCH 40 MÍST

nutná rezervační platba možná přes účet č.ú.: 1515884153/0800 tím se Vám automaticky zabukuje místo , další potvrzení netřeba, stačí přijít :) REGISTRACE BUDE AUTOMATICKY NAPSÁNA NA JMÉNO VAŠEHO ÚČTU (zpětnou vazbu o potvrzení neděláme, musí vám stačit Vaše důvěra v nás:)

DO ZPRÁVY PLATBY NAPIŠTE :   ATAPANA

(počet míst poznáme dle přesné částky) vstupné je nevratné

čajovnu otevíráme v 16:00 , vegejídlo a čaje budou v nabídce...