Setkání s Jardou 

                                        čekáme na termín 

Srdečně Vás zveme na další setkání s Jaroslavem, setkání je bezprostřední a intimní (pozor ! sezení je trochu na těsno s ostatními :) pokud máte nějaké téma, můžete přinést do prostoru. Čajovnu otevíráme v 10:30h. před i během setkání vaříme vegetaríánské jídlo a všelijaké lahodné čaje.

 

VZHLEDEM K INFLACI ZACHOVÁVÁME PŮVODNÍ VSTUPNÉ 300,- POKUD JE VŠAK VE VAŠICH MOŽNOSTECH, PROSÍME O DOBROVOLNÉ NAVÝŠENÍ.  děkujeme za podporua těšíme se na Vaši návštěvu nutná rezervační platba možná přes účet č.ú.: 1515884153/0800 tím se Vám automaticky zabukuje místo , další potvrzení netřeba , stačí přijít :) REGISTRACE BUDE AUTOMATICKY NAPSÁNA NA JMÉNO VAŠEHO ÚČTU (zpětnou vazbu o potvrzení neděláme, musí vám stačit Vaše důvěra v nás:) DO ZPRÁVY PLATBY NAPIŠTE J.D. a počet míst. 

Vstupné je nevratné Ze zisku na vstupném se nikterak neobohacujeme ,veškeré zisky jdou na udržení existence naší milé čajovny a za to patří velký dík Jaroslavovi i Vám! Naším hlavním zájmem je udržovat takový prostor pro společné setkávání lidí podobně laděných.