MUDr. Helena Máslová 

a Seraphine Cherubínn 

"Přemítání dvou žen o smyslu života" 

pátek  8.12. od 18:00 
MUDr. Helena Máslová

Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení, na lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných. Zkušenosti ze všech těchto pracovišť ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče.

Nyní se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. Matka tří dětí. Mluví anglicky a francouzsky. Členka České lékařské komory.

Seraphine Cherubínn

Intuitivní terapeutka otevírající cestu do vlastního nitra, se zkušeností 25 let praxe. 

"Seraphine má přímý vhled do tématu, který právě řešíte, umí přesně popsat podstatu vašeho problému. S lehkostí vědomého přesahu vás přivede k novému pohledu na situaci. V její přítomnosti zažijete vnitřní mír. Odpadnou z vás tíživé pocity a myšlenky. Vy se jakoby znovu nadechnete a rozhostí se ve vás a ve vaší mysli radost a klid, z přirozené existence."

Bc.A Tomáš Pospíšil herec, pedagog a umělecký tvůrce

VSTUPNÉ 400,-

NYNÍ JE VOLNÝCH 40 MÍST 

nutná rezervační platba možná přes účet č.ú.: 1515884153/0800 tím se Vám automaticky zabukuje místo , další potvrzení netřeba , stačí přijít :) REGISTRACE BUDE AUTOMATICKY NAPSÁNA NA JMÉNO VAŠEHO ÚČTU (zpětnou vazbu o potvrzení neděláme, musí vám stačit Vaše důvěra v nás:) DO ZPRÁVY PLATBY NAPIŠTE - H.S.  ( počet míst poznáme dle přesné částky)

vstupné je nevratné. čajovnu otevíráme ve 16:30 vegejídlo a čaje budou v nabídce.