ATAPANA 

promítání/beseda

 "K indiánům Brazílie s mými vnoučaty" 

 čtvrtek 28. březen   od 18:00


Zveme Vás opět po roce na milé setkání s energickým Atapanou, tentokrát se s námi podělí o dokument  cesty do Amazonie, kterou podnikl se svými vnoučaty za  indiánskimi šamany a jejich vnoučaty.  Nejprve promítneme film a poté bude následovat beseda. 

Mnislav Zelený Atapana

Vystudoval Vysokou školu zemědělskou, později studoval etnografii na UK. Postgraduálně pak studoval v Peru na univerzitě San Marcos a na Katolické univerzitě. Strávil měsíce mezi amazonskými indiány a stal se odborníkem na život a kulturu domorodých etnik Amazonie. V roce 1989 Mnislava Zeleného adoptoval kmen Jawalapitiů a jeho duchovní otec šaman Guňitze mu dal jméno Atapana, což znamená List zelené palmy. V letech 1996 až 2001 působil jako velvyslanec ČR v Kolumbii a v Ekvádoru. Je autorem řady knih, například Duch s rozkvetlým penisem, Na cestě za snem, Malá encyklopedie šamanismu, Veselé tropy. Je velkým obdivovatelem životního stylu jihoamerických indiánů a propaguje v naší zemi jejich životní hodnoty a pojetí světa.

vstupné 350,-

nyní je volných 50 míst

nutná rezervační platba možná přes účet č.ú.: 1515884153/0800 tím se Vám automaticky zabukuje místo , další potvrzení netřeba , stačí přijít :) REGISTRACE BUDE AUTOMATICKY NAPSÁNA NA JMÉNO VAŠEHO ÚČTU (zpětnou vazbu o potvrzení neděláme, musí vám stačit Vaše důvěra v nás:) DO ZPRÁVY PLATBY NAPIŠTE ATAPANA (počet míst poznáme dle přesné částky)

vstupné je nevratné. čajovnu otevíráme ve 16:30 vegejídlo a čaje budou v nabídce.